Меню
Наша адреса: м. Одеса, вул. Базова 17
м. Одеса, вул. Базова 17
+380673147352 +380500144692 +380633261684 Замовити дзвінок

Інформація про доставку

Наша компанія використовує послуги «Нової пошти» (http://novaposhta.ua/). Дана компанія є лідером ринку, вона має величезну кількість відділень по всій Україні. У будь-якому місті є її відділення, саме тому доставка можливо в будь-яке місто або регіон України.

Після оформлення замовлення ми уточнюємо у Вас адресу або номер відділення нової пошти у Вашому місті. Після відправки кожній посилці привласнюють номер ТТН (товарно транспорная накладна). Саме цей номер ми висилаємо кожного клієнта на мобільний у вигляді смс. З цим кодом і паспортом ви приходите на своє відділення, куди ми відправили Вам товар. Пред'являєте номер ттн і надаєте працівникам пошти свій паспорт. Вони вам видають посилку, в свою чергу Ви ОБОВ'ЯЗКОВО посилку перевіряєте. Якщо це телефон, то вставляйте сім-карти, перевіряйте камеру, екран, тач-скрін тощо. Якщо це планшет, то як мінімум переконайтеся, що він цілий, новий, який не пошкоджений і включається.

У разі, будь-яких проблем або непорозумінь на пошті відразу ж телефонуйте нашим менеджерам, які відразу ж можуть вам дати пораду або прокоментувати ту чи іншу ситуацію.

У разі, якщо ви виявили, що посилка пошкоджена, або товар не робочий, ви можете сміливо відмовитися на пошті, при цьому, написавши все в відділенні нової пошти у вигляді претензії. В цьому випадку ви не витрачаєте ні копійки своїх грошей, а просто розвертається і йдіть з пошти.

Важливо розуміти, що якщо товар є в наявності у нас, і це написано на сайті, то значить ми готові його висилати без передоплати. Терміни доставки в цьому випадку по Україні становлять від 1 до 3 днів. «Нова пошта» доставить вантаж до Вас максимально швидко. Ви також можете замовити послугу адресної доставки, і товар Вам принесуть прямо до дверей офісу або квартири / будинку.