Меню
Наша адреса: м. Одеса, вул. Базова 17
м. Одеса, вул. Базова 17
+380673147352 +380500144692 +380633261684 Замовити дзвінок

Правила Повернення

1). Основні положення і терміни.

Угода «купівлі-продажу», покупка, продаж - сукупність дій, результатом яких є передача товару продавцем покупцеві.

Покупець - особа вчинила правочин «купівлі-продажу», яке поставило підпис на лицьовій сторінці даного гарантійного талона.

Інтернет-магазин, сайт - сукупність технічних і програмних засобів, методів і інтерфейсів, які доступні по загальнодоступному інтернет адресою - https://yu.com.ua/, і використовуються в інтересах продавця.

Майстер - уповноважена продавцем особа, компетентне у вирішенні питань діагностики, ремонту та інших технічних питань.2). Загальна інформація.

На всі товари, куплені в інтернет-магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року.

Характеристики в описі можуть відрізнятися від заявлених на сайті, точну інформацію можна дізнатися на сайті виробника. За точну відповідність заявлених характеристик, що постачається разом, габаритів, опису, зовнішнього вигляду і кольору товару інтренет-магазин відповідальності не несе, з огляду на те що дані параметри можуть змінюватися виробником в односторонньому порядку без повідомлення інших сторін. Перевіряйте характеристики, комплектацію, документацію і правильність заповнення гарантійного талона, а так само наявність і працездатність як цікавлять Вас в товарі функцій, так і товару в цілому, до моменту його оплати.

Закон чітко і однозначно регламентує всі аспекти випадків, пов'язаних з обміном і поверненням товару. Наш інтернет-магазин проводить обмін і / або повернення грошей за куплені товари в строгій відповідності з Законом. Сподіваємося, наведена в цьому розділі інформація виявиться корисною при купівлі товарів.

На всі товари, представлені на сайті, поширюється гарантія від інтернет-магазину. Термін гарантії і експлуатації становить 6 (шість) календарних місяців на товар, за винятком таких його компонентів як системна плата, центральний процесор, екран і сенсорна панель, і 1 (один) календарний місяць на системну плату, центральний процесор, екран і сенсорну панель ( touch screen) з дня здійснення покупки. Гарантія не поширюється на комплектуючі (зарядні пристрої, кабелю, батареї, навушники та інше), природний знос елементів техніки (втрата шарнірами і роз'ємами початкової жорсткості і пружності, в тому числі і внаслідок їх неправильної експлуатації), на програмне забезпечення, встановлене на товар, і можливі випливають від сюди проблеми (можливі проблеми з ОС, її настройками, налаштуваннями товару та інші проблеми софта).3). Обмін (повернення) якісного товару.

Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний на іншу, аналогічну, або в разі відсутності цих моделей, повернутий в інтернет-магазин протягом 14 днів робочих днів, відповідно до чинного законодавства, не рахуючи дня купівлі, якщо дотримані наступні умови:

Товар, не був у вжитку і не має слідів використання: на телефоні догану сумарно не більше 8 (восьми) хвилин, відсутні подряпини, відколи, потертості, сліди розтину, немає слідів попадання рідини, пилу, тварин або комах в виріб або на упаковку, документацію.
Системне програмне забезпечення не піддавалося змінам (крім випадків звернення в інтернет-магазин).
Товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований як при покупці.
Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон підтверджують покупку) збережені всі ярлики і заводське маркування.
Товар необхідно надати в повній комплектації (все плівки, пакетики і т.д.), в якій його отримали, включаючи оригінал гарантійного листа з підписом покупця. Гарантійний лист без підпису дійсним не рахується! У разі доставки через кур'єрську службу «Нова Пошта», оплата доставки здійснюється за рахунок покупця. Повернення, відправлені за рахунок одержувача, забиратися не будуть!

Витяги із законів:

Стаття 9, Закону України «Про захист прав споживачів», яка регулює право покупця на повернення якісного товару:

Права споживача при прідбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняті непродовольчих товар належної якості на аналогічній у продавця, в которого ВІН БУВ Придбаний, если товар не задовольнів его за формою, габаритами, фасоном, кольори, розміром або з других причин, не может буті ним Використання за призначення.

Споживач має право на обмін товару належної якості в течение чотирнадцятим днів, що не рахуючі дня купівлі.

Обмін товару належної якості провадиться, если ВІН НЕ вікорістовувався и если Збережи его товарний вигляд, споживчі Властивості, пломби, ярлики, а такоже розрахунковий документ, виданий спожівачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, что НЕ підлягають обміну (повернення) з підстав, зазначеним у Цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Если на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або прідбаті будь-які інші товари з наявний асортименту з відповіднім Перерахування вартості, або розірваті договір та здобудуть назад гроші у размере вартості повернутого товару, або здійсніті обмін товару на аналогічній при Першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідоміті про це споживача, Який требует обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки Із Споживачем провадяться віходячі з вартості товару на час его купівлі. Гроші, Сплачені за товар, повертаються спожівачеві у день Розірвання договору, а в разі неможлівості повернути гроші у день Розірвання договору - в Інший рядків за домовленістю сторон, но НЕ пізніше чем в течение семи днів.

Стаття 14.3, Закону України «Про захист прав споживачів», регулює порядок оплати доставки між покупцем і продавцем. Відповідно, якщо вага товару менше 5 кг, то виріб доставляється на гарантійний ремонт за рахунок покупця.

«Доставка великогабаритним товарів и товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (Підприємству, что Виконує їх Функції) та їх повернення спожівачеві здійснюється силами и засоби продавця, виробника (підприємства, что Виконує їх Функції)».


Для повернення відправлення роздрокуйте заяву та заповніть ії: 
Заява на повернення
Заява на обмін